reklamı kapat

POPÜLER

Galaxy J8

Samsung’un orta segment yeni telefonu Galaxy J8 ortaya çıktı

Samsung’un yeni akıllı telefonu Galaxy J8 benchmark testinde ortaya çıktı. Orta segmente konumlandırılmasını beklediğimiz telefonun 1,6 GHz hızında çalışan Exynos 7870 işlemcisinden ve 3 GB RAM’den güç alacağı belirtiliyor.

Android 8.0 yüklü gelen telefonun benchmark testinde tek çekirdekten 728, çok çekirdekten 3.683 puan aldığını görüyoruz.  Şu anda SM-J800FN kod adıyla anılan telefonda benchmark testinde ortaya çıkmasa da telefonda 16 megapiksel çözünürlüğünde çift kameranın yer alacağı konuşuluyor. Telefonun diğer özellikleri ise henüz açığa çıkmış değil.

Galaxy J ailesinin bir diğer üyesi de yolda

Kısa bir süre önce ortaya çıkan haberde Galaxy J6 (2018) Geekbench testinde karşımıza çıkmıştı. SM-J600F kod adıyla anılan telefonda 1,6 GHz’lik sekiz çekirdekli Exynos 7870 işlemci ve 2 GB RAM yer alıyor. Telefon, tek çekirdekten 726, çok çekirdekten ise 3.643 puan almıştı. Full HD bir ekrana sahip olmasını beklediğimiz telefonun Galaxy J4’ün üzerinde Galaxy J8’in ise hemen altında yer alması bekleniyor. Uygun fiyata orta segment telefon satın almayı düşünenlere göz kırpan  yeni Galaxy J serisinin bu yıl kullanıcıların beğenisine sunulacağı iddia ediliyor.