reklamı kapat

POPÜLER

James Bond Idris Elba

Idris Elba’dan James Bond iddialarına cevap

Henüz yeni film çekilmeye başlanmadı ancak Daniel Craig‘in final yapacağı filmden sonra yeni bir James Bond‘a ihtiyacımız var. Ortaya çıkan Idris Elba dedikodularına ise aktörden kafa karıştıran cevaplar geldi.

Daniel Craig’in son bir kez daha James Bond‘u canlandıracağı yeni film, bu yılın sonunda çekimlere başlıyor. Ancak daha yeni filmin çekimleri başlamadan hemen herkesi bir sonraki filmin telaşı sarmış durumda. Bunun sebebi de elbette Bond’un yeni bir aktöre kavuşacak olması. Geçtiğimiz gün patlak veren dedikodular ise Idris Elba’yı işaret ediyordu. Serinin sahibi olan Barbara Broccoli’nin yönetmen Antoine Fuqua’yla bir araya geldiği ve Broccoli’nin artık beyaz olmayan bir Bond’la devam etmeleri gerektiğini söylediği iddiası ortalığı karıştırdı. Dedikodulara göre Broccoli’nin önerdiği isim ise İngiliz aktör Idris Elba’ydı. Fuqua bu iddiaları yalanladı. Ancak Elba bu dedikodulardan sonra Twitter’ı karmaşık mesajlarla doldurdu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

“Ben Elba. Idris Elba.”

Elba ilk olarak kendi fotoğrafını paylaşıp, altına da Bond’un ikonik kendini tanıtma şeklini adına uyarlamıştı. “Ben Elba. Idris Elba.” notuyla paylaşılan fotoğraf elbette hayranların gözünde bir doğrulamaydı. Ancak saatler sonra Elba, rap grubu Public Enemy’nin bir fotoğrafını paylaştı. Bu ise ima ettiği şeyin anlaşılmasına yeterli olmadı ve grubun en popüler şarkılarından biri olan “Don’t Believe the Hype”ı ayrıca yazmak zorunda kaldı. Kısacası Elba, konuşulanların şimdilik sadece dedikodu olduğunu ve şu an böyle bir anlaşma olmadığını vurguluyor.