reklamı kapat

POPÜLER

James Bond

“Yeni James Bond kadın olabilir mi?” sorusuna yapımcıdan cevap

“Yeni James Bond kim olacak?” soruları bir süredir devam ediyor. Kadın bir Bond göreceğimiz iddialarına ise yapımcı Barbara Broccoli yanıt verdi.

Bildiğiniz gibi gelecek yeni filmle beraber Daniel Craig’in James Bond macerası sonlanıyor. Bu da gelecek filmler için yeni bir Bond’a ihtiyaç var demek. Tasası hayranları şimdiden sarmış olan durum içinse ortaya pek çok isim atıldı. Henry Cavill’den Idris Elba’ya kadar uzanan liste yeni Bond için alternatifler sunuyor. Ancak internette en çok dolaşan dedikodu, Bond’un yeni filmde bir kadın oyuncu tarafından canlandırılacağıydı. Filmin yapımcısı Barbara Broccoli ise böyle bir şeyin olmayacağını sebepleriyle açıklıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

James Bond kadın olabilir mi?

Broccoli’nin yanıtı şu şekilde: “Bond bir erkek. Erkek bir karakter. Erkek olarak yazıldı ve erkek olarak kalacağını düşünüyorum. Bu tamamen normal. Erkek karakterleri kadına dönüştürmemize gerek yok. Bunun yerine daha fazla kadın karakter yaratıp hikayede onlara daha çok yer ayıralım.

Broccoli, böylelikle uzun bir süre daha Bond rolü için bir kadın aktör düşünmediklerini dile getiriyor. Broccoli, Bond yerine olmasa da yazar ya da yönetmen koltuğunda bir kadının oturabileceğini de belirtmeden geçmiyor. “Kadın bir yapımcı olarak bunu yapmak isterim.” diyor.

Yeni filmin 14 Şubat 2020‘de vizyondaki yerini alması bekleniyor.

İlginizi çekebilir

LEGO Aston Martin