reklamı kapat

POPÜLER

James Bond yapımcısının gözünü diktiği Game of Thrones yıldızı

James Bond yapımcısının gözünü diktiği Game of Thrones yıldızı

Daniel Craig’li James Bond filminin çekimleri dahi hala başlamamışken, “Yeni Bond kim olacak?” tartışmaları sürüyor. Dedikodularda bu kez Game of Thrones yıldızı öne çıkıyor.

Son olarak yapımcı Barbara Broccoli’nin kadın James Bond açıklamalarından sonra dedikodular yeni Bond adaylarına döndü ve bu kez listede sivrilen isim Game of Thrones yıldızı Richard Madden oluyor. Bildiğiniz gibi Madden, popüler dizide Robb Stark karakterini canlandırmış ve efsaneleşen Red Wedding bölümüyle izleyicilerin aklına kazınmıştı. 32 yaşındaki Madden’ın yapımcı Broccoli’nin listesinin başındaki isimlerden biri olduğu söyleniyor. Bodyguard isimli İngiliz dizisinde de öne çıkan Madden’ın, bu dizideki performansıyla Broccoli’yi etkilediği konuşuluyor. Kulislerde konuşulanlara göre yapımcı önümüzdeki günlerde Madden’a rol teklifini götürmeye hazırlanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni Bond olabilir mi?

2019 yılında gösterime girmesi beklenen Rocketman filminde yer alacak olan Game of Thrones yıldızının film için çekimleri devam ediyor. Ancak ondan sonra aktörün duyurulmuş uzun soluklu bir anlaşması henüz yok. Yani Witcher dizisi için imza atmış olan ve rol için öne çıkarılan adaylardan Henry Cavill’a kıyasla gelecek programı hayli boş görünüyor. Yeni Bond filminin 14 Şubat 2020’de yayınlanması planlandığı da düşünülünce Madden’ın rolü almaması için teknik olarak bir sıkıntı yok gibi. Ancak elbette dedikoduların doğruluğu resmi bir açıklama yapıldığında kesinleşecek.

İlginizi çekebilir

LEGO Aston Martin