reklamı kapat

POPÜLER

Bond oynamaya tövbe eden Daniel Craig’e astronomik teklif

James Bond kolay kolay eskimeyecek serilerden. Bond’un son yüzü Daniel Craig ise belki de en olaylı Bond’lardan biri. Spectre ile Bond kariyerine nokta koyan Craig için kulislerde dolaşan dedikodular ise Sony’nin sarışın Bond’u yeniden beyazperdede görmek istediği yönünde.

Hatırlar mısınız bilmiyoruz ancak Daniel Craig Spectre’den sonra “Bir daha Bond oynayacağıma bileklerimi keserim daha iyi.” gibi oldukça iddialı bir açıklamada bulunmuştu. Artık Bond olmak istemediğini oldukça net bir şekilde belirten Craig’in isteksizliği kimilerine göre oyunculuğuna dahi yansımıştı. Böyle sert açıklamalardan sonra yeni Bond için internet de çalkalanmaya başladı. Kara Kule çekimlerini tamamlayan Idris Elba‘dan tutun Michael Fassbender, Tom Hiddleston gibi isimler Bond için öne çıkarılır oldu. Ancak kulislere göre Sony hala Craig’i istiyor.

Radar Online‘ın ortaya attığı özel habere göre Sony Daniel Craig’in iki yeni Bond filmi için geri dönmesini sağlayacaksa 150 milyon doları gözden çıkarmaya hazır. Craig’in bu teklif karşısındaki tepkisi ise belirsiz. 2018’de çıkması beklenen James Bond filmi hala ajanına kavuşmuş değil. Ancak her ne kadar biraz şüpheli de dursa ortada bir 150 milyon dolar varsa belki de yeni Bond için fazla heyecanlanmamak iyi bir fikir olabilir.