reklamı kapat

POPÜLER

Daniel Craig bir daha Bond oynamaya tövbe etti

Son zamanlarda James Bond deyince aklımıza bir isim geliyor: Daniel Craig. Aynı şekilde ünlü aktörün adını telaffuz edince hemen arkasından James Bond’u yapıştırıyoruz. Ancak ünlü aktör bu durumdan öylesine sıkılmış ki; bir daha James Bond olmaya adeta tövbe etmiş durumda.

Sean Connery, Roger Moore ve Pierce Brosnan gibi usta aktörlerin hayat verdiği James Bond, son dönemlerde Daniel Craig’in tekeline geçti. 2006 yılında Casino Royale ile başlayan Bond kariyerini Quantum of Solace, Skyfall ve son olarak Spectre ile taçlandıran Daniel Craig, artık tacı devretmek istiyor. TimeOut‘a konuşan ünlü aktör, artık popüler film serisiyle işinin bittiğini dile getiriyor. Craig, ciddiyetinin daha iyi anlaşılabilmesi için ekliyor: “Bir daha Bond oynayacağıma bileklerimi keserim daha iyi.”

Futbolcuların “kanımı kesseniz şu renklerde akar” demeçleri kadar cesur dursa da Craig, “bir daha yalnızca para için Bond olurum” diyecek kadar da açık sözlü. Ancak yakın gelecekte bunun pek mümkün olmadığını rahatlıkla söyleyebiliriz.