reklamı kapat

POPÜLER

James Bond Daniel Craig

Daniel Craig’i yeniden James Bond olması için ikna eden büyük teklif belli oldu

Yeni bir James Bond filminde oynamak yerine bileklerini kesmeyi tercih edeceğini açıklayan Daniel Craig‘i yeni filmde James Bond rolünde izleyeceğiz. Sizce ünlü aktörü ikna etmek için ne kadar ödendi dersiniz?

Daniel Craig’in James Bond macerası son filmden sonra tatsız bir hal almaya başlamıştı. Çünkü ünlü aktör artık bu rolde oynamak istemiyordu. Üstelik bunu dile getirirken de hayli açık sözlüydü. Öyle ki “Bir daha Bond oynayacağıma bileklerimi keserim daha iyi.” şeklinde iddialı bir açıklaması dahi bulunuyordu. Peki sonra ne oldu? Craig’in yeni bir Bond filmi için döneceğini öğrendik. Kulislerde ise Craig’in geri dönmesi için kesenin ağzının sonuna kadar açıldığı konuşuluyordu. Ancak aktörün ne kadar kazanacağı açıklanmamıştı. Nihayet cevabımızı aldık.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hollywood’un en çok kazanan aktörü

Craig’in yeni Bond filmi için 25 milyon dolar aldığı belirtiliyor. Bu da aktörümüzü Hollywood’un en çok kazanan aktörü noktasına taşıyor. İkinci sırada ise 2020’de çıkacak Red Notice filminde oynayan Dwayne Johnson yer alıyor. Onun aldığı ücret de 22 milyon dolar.

Yeni Bond filmi içinse herhangi bir vizyon tarihi yok. Senaryosu üzerindeki çalışmalar devam eden filmin 2019’da vizyondaki yerini alması bekleniyor.Filmin yönetmenliğini ise Danny Boyle üstleniyor.