reklamı kapat

POPÜLER

Eva Green James Bond

Eva Green’in şaşırtıcı James Bond açıklaması

Herkesin gözü 25. James Bond filmindeyken Eva Green seriye dair çok konuşulan bir söylenti hakkında yorum yaptı. Sözleri kimi hayranları fazlasıyla şaşırttı.

Bildiğiniz gibi James Bond her zaman, bir şekilde tartışmaların merkezinde kalmayı başarıyor. Geçtiğimiz senelerde Daniel Craig karakteri bırakmak istediğini açıkladığında pek çok farklı ihtimal gündeme gelmişti. Serinin hayranlarından bir grup bu karakterin artık kadın olması gerektiğini ifade etmişti. Tıpkı Doctor Who’da olduğu gibi başrolün bir kadına geçmesi gündeme gelmiş en çok konuşulan isim Gillian Anderson olmuştu. Karakterin yeni isminin Jane Bond olabileceği bile söylenmişti. Elbette bu söylentiler gerçeğe dönüşmedi. Daniel Craig, 007 ile yola devam ediyor. Fakat gelecekte her türlü değişiklik mümkün görünüyor. Daha önce Casino Royale filminde rol alan Eva Green ise bu değişikliğe karşı. Düşüncelerini ise şu sözlerle ifade ediyor:

“Ben her zaman kadınlardan yanayım ancak James Bond’un erkek olarak kalması gerektiğini düşünüyorum. Onun kadına dönüşmesinin mantıklı bir yanı olmadığına inanıyorum. Kadınlar çok farklı karakterlere hayat verebilir. Aksiyon filmlerinde yer alabilir veya süper kahraman olabilir. Fakat James Bond şimdiye kadar hep erkekti. Bu yüzden Jane Bond olması mantıklı gelmiyor. Karakterin bir geçmişi var. Böyle devam etmeli. Bir erkek oyuncu tarafından canlandırılmalı.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Açıkçası James Bond cephesinde yenilik isteyen bir grup olduğu gibi, karakterin bu kadar radikal bir değişim geçirmemesi gerektiğine inananlar da var. Eva Green ikinci grupta yer alıyor gibi görünüyor.

İlginizi çekebilir

Spectre fragmanı