reklamı kapat

POPÜLER

Henry Cavill’in Superman kostümüyle ilk fotoğrafı gün yüzüne çıktı

Superman rolünü 2013 senesinde devralan Henry Cavill‘in Superman kostümüyle çekilmiş ilk fotoğrafı Zack Snyder tarafından paylaşıldı.

DC‘nin sinematik evreni 2013 yılında Man of Steel ile başlatıldı. Burada İngiliz oyuncu Henry Cavill, Superman rolünde ilk kez izleyici karşısına çıktı. Evrenin bir sonraki filmi Batman v Superman: Dawn of Justice oldu. Burada DC çizgi romanlarının sevilen iki kahramanı karşı karşıya geldi. Wonder Woman, Aquaman, Cyborg ve Flash gibi kahramanlar da kısa sahnelerle izleyiciye tanıtıldı.

Warner Bros.‘un bu yapımları her ne kadar büyük eleştirilere maruz kalsa da, herkes Henry Cavill‘in Superman’i yansıtma biçiminden oldukça memnun. Başarılı oyuncuyu şimdiye kadar birkaç defa bu rolde gördük ancak kostümüyle çekilen ilk fotoğrafı tam üç sene sonra ortaya çıktı. Her iki filmin de yönetmenliğini üstlenen Zack Snyder‘in bu nostaljik paylaşımı büyük ilgi uyandırdı. Fotoğraf ile birlikte “Man of Steel filminin ilk kostüm denemesi, benim polaroid kameramla çekildi.” sözleri paylaşıldı.

superman2

DCEU‘nun bir sonraki filmi Wonder Woman olacak. Patty Jenkins‘in yönettiği yapım 2 Haziran 2017‘de vizyona girecek.