reklamı kapat

POPÜLER

Thor: Ragnarok’un ilk fotoğrafları farklı bir filmin sinyallerini veriyor

09 Mart 2017

Marvel çizgi romanlarından uyarlanan Thor: Ragnarok filminden ilk görüntüler sonunda izleyicilerle paylaşıldı. Bu vesile ile Marvel dünyasının yeni kahramanları ile tanışma fırsatı yakalıyoruz.

Bildiğiniz gibi heyecan uyandıran bu yapımın başrolünü Chris Hemsworth üstleniyor. Ona Tom Hiddleston, Idris Elba, Anhony Hopkins, Cate Blanchett, Tessa Thompson, Mark Ruffalo, Karl Urban ve Benedict Cumberbatch gibi başarılı isimler de eşlik ediyor. Paylaşılan resmi özete bakılırsa Thor evrenin bir ucunda çekici olmadan mahsur kalıyor. Bu sırada Ragnarok’u durdurabilmek için bir an önce Asgard’a ulaşması gerekiyor. Tam anlamıyla bir yok oluş anlamına gelen Ragnarok’un arkasından Hela çıkıyor. Thor’un zamana karşı verdiği mücadelede ona Avengers’tan dostu olan Bruce Banner ile sonradan tanıştığı Doctor Strange yardımcı oluyor.

Paylaşılan fotoğraflara baktığımız zaman ilk dikkat çeken Thor’un kısacık saçları oluyor. Kahramanımız hem Mjöllnir hem de saçları olmadan oldukça farklı görünüyor. Bunun yanı sıra Valkyrie, Hela ve Grandmaster‘ı ilk kez görme fırsatı yakalıyoruz. Tanıdık yüzler olarak ise karşımıza Loki ve Bruce Banner çıkıyor.

Farklı bir havaya sahip olacak gibi görünen Thor: Ragnarok’un 3 Kasım‘da vizyona girmesi bekleniyor. Paylaşılan fotoğrafları haberimizin girişinde yer alan galeride bulabilirsiniz.

YORUMLAR