reklamı kapat

POPÜLER

Thor: Ragnarok’un yeni fragmanında beklenmedik ortaklıklar kuruluyor [Video]

Captain America: Civil War’da göremediğimiz Thor yakında beyaz perdeye geri dönmeye hazırlanıyor. Bir kıyamet hikayesi olarak tanımlanan Thor: Ragnarok‘un yeni fragmanı San Diego Comic Con’da ortaya çıktı. Bu fragmanda yer alan yeni sahneler büyük ilgi uyandırdı.

Yönetmen koltuğunda Taika Waititi‘nin yer aldığı Thor: Ragnarok önceye nazaran daha neşeli bir havaya sahip gibi görünüyor. Şimdiye kadar paylaşılan bilgilere bakılırsa Thor’un meşhur çekici Mjölnir paramparça oluyor. Kahramanımız kendisini evrenin öteki ucunda hapsedilmiş olarak buluyor. Zor duruma düşen Thor’un olabildiğince çabuk şekilde Asgard‘a dönmesi gerekiyor. Ölüm Tanrıçası olan Hela‘nın başlattığı Ragnarok yani kıyameti durdurması şart. Fakat bunun için önce esaretten kurtulması ve güvenilir kişilerin yardımını alması gerekiyor. Yanında yer alanlar Bruce Banner / Hulk, Loki ve Valkyrie gibi görünüyor.

Üçüncü filmde Thor karakterine bir kez daha Chris Hemsworth hayat veriyor. Ona Tom Hiddleston, Idris Elba, Anhony Hopkins, Cate Blanchett, Tessa Thompson, Mark Ruffalo, Karl Urban ve Benedict Cumberbatch gibi ünlü ve başarılı isimlerden oluşan bir oyuncu kadrosu eşlik ediyor.

Diğer Thor filmlerinden farklı bir havaya sahip olduğu anlaşılan Thor: Ragnarok, 3 Kasım‘da vizyona girecek. Filmin San Diego Comic Con’da gösterilen yeni fragmanını haberimizin girişinde bulabilirsiniz.