reklamı kapat

POPÜLER

thor ragnarok

Yeni Men In Black filminde Thor Ragnarok buluşması

Beyaz perdenin en sevilen serileri arasında yer alan Men in Black‘in geri dönmeye hazırlandığını zaten biliyorduk. Son gelişmelere bakılırsa dördüncü filmin başrolünü Thor Ragnarok‘un başarılı iki oyuncusu üstlenecek. Böylece ikili kısa bir sürenin ardından sinemalara geri dönmüş olacak.

Kısaca hatırlatmak gerekirse Siyah Giyen Adamlar ismiyle tanıdığımız bu seri şimdiye kadar üç farklı filmle izleyici karşısına çıkmıştı. Son olarak 2012’de vizyona giren devam filmi ise bir türlü beklenen başarıya ulaşamadı. Buna rağmen Sony stüdyoları Men in Black serisinden vazgeçmek istemiyordu. Farklı oyuncularla yeni bir hikaye kurulup dünyanın genişletilebileceği fikri giderek güçlendi. Aradan geçen uzun sürenin ardından sonunda serinin ne şekilde devam ettirileceğine karar verildi.

Bir süredir dördüncü filmin başrolünü Chris Hemsworth‘ün üstleneceği konuşuluyordu. The Hollywood Reporter’ın son haberi ise iddiaları bir sonraki seviyeye taşıyor.  Thor Ragnarok’un başrollerinin bu yeni projeyle tekrar bir araya geleceği iddia ediliyor. Söylenenler doğruysa Men in Black 4‘ün başrolünde Chris Hemsworth ve Tessa Thompson‘ı göreceğiz. Böylece uyumlu bir performans sergileyen ikili yeniden buluşmuş olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Öte yandan Men in Black 4’ün neyi konu edeceğini hatta nasıl isimlendirileceğini bile bilmiyoruz. Bu noktadaki soru işaretlerinin de çok yakında ortadan kaldırılmasını bekliyoruz. Fakat her şeyden önce Chris Hemsworth ve Tessa Thompson’ın projede rol almak üzere resmen imza atması gerekiyor.

İlgili video

Thor Ragnarok fragmanı