reklamı kapat

POPÜLER

Tom Cruise bir filmden diğerine “düşüyor”, farklı dünyalara konuk oluyor [Video]

Aksiyon filmleri denildiğinde akla ilk gelen isimlerden biri şüphesiz ki Tom Cruise oluyor. Şimdiye kadar çeşitli videolara konu olan oyuncu şimdi de kurgu programlarının yardımıyla Avengers, Harry Potter, Hızlı ve Öfkeli, Yüzüklerin Efendisi gibi fantastik dünyalara konuk oluyor.

Tom Cruise denildiğinde akla birçok yapım geliyor. Top Gun, The Last Samurai, Görevimiz Tehlike, Jack Reacher, Edge of Tomorrow bunlardan sadece birkaçı… Tecrübeli oyuncu şimdilerde kariyerinin keyifli bir dönemini yaşıyor. Arzu ettiği filmleri hayata geçiriyor ve beğeni toplayan serilere devam ediyor. Görevimiz Tehlike ve Jack Reacher‘dan sonra bir de Mumya serisine el atıyor. O büyük bir yoğunlukla bir filmden diğerine koştururken, internet dünyası da Tom Cruise’un yer aldığı çeşitli videolar hazırlamaya devam ediyor. Bir süre önce sevilen oyuncunun filmlerindeki tüm koşma sahneleri bir araya getirilmişti. Şimdi sıra daha fantastik bir çalışmaya geldi.

DrMachakil isimli YouTube kullanıcısı tarafından hazırlanan video Vanilla Sky’daki meşhur düşme sahnesini farklı bir boyuta taşıyor. Tom Cruise kendini bir anda Star Wars dünyasına düşerken buluyor ancak düşüşü bir türlü son bulmuyor. Onu Marvel Sinematik Evreni, Hızlı ve Öfkeli 7, Yüzüklerin Efendisi ve hatta Harry Potter izliyor. Sonunda kendi sürdüğü arabanın üzerine düşmesiyle macerası da bitmiş oluyor. Tom Cruise’un yer aldığı bu keyifli videoyu haberimizin başında bulabilirsiniz.