reklamı kapat

POPÜLER

Yeni Christopher Nolan filmi

Yeni Christopher Nolan filmi için geri sayım!

Son olarak II. Dünya Savaşı filmi Dunkirk ile izleyici karşısına çıkan Christopher Nolan, yeni filmi için vizyon tarihini açıkladı.

Aquaman’in Christopher Nolan imzalı The Dark Knight Rises ve The Dark Knight filmlerini gişede geçerek DC uyarlamaları arasında en başarılı film olmasını takiben ünlü yönetmenin hayranları için de farklı bir müjde geldi. 2017’de Dunkirk filmiyle övgüleri toplayan aynı zamanda tartışmalara da sebep olan Christopher Nolan, yeni filmi için bir tarih açıkladı. Bu hayli gizemli yeni film 17 Temmuz 2020‘de IMAX izleyicisiyle buluşacak. Peki The Dark Knight, Inception, Interstellar gibi unutulmaz işlere imza atan Nolan’ın yeni filmi bu kez neyi konu alacak?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tam bir gizem

İşte işin bu tarafı tam bir gizem! Çünkü filmin net bir vizyon tarihi bulunsa da ne ismi ne de konusu açıklandı. Warner Bros. projenin hayli heyecan verici bir yapım olacağını söylüyor. Nolan’ın çalışmalarını büyük bir gizlilik içinde yürüttüğü düşünülünce, proje için detayların netleşmesinin vakit alacağını söyleyelim. Yönetmenin yeni filminin gişe başarısı ise şimdiden merak ediliyor. Yönetmenin The Dark Knight ve The Dark Knight Rises filmleri dışında 1 milyar gişeyi aşan yapımı bulunmuyor. Son filmi Dunkirk’ün 525 milyon dolar gişe elde ettiğini belirtelim. Her ne kadar başarılı gişe sonuçları elde etse de yönetmenin bir sonraki 1 milyar dolarlık filmi de merak ediliyor.

İlginizi çekebilir

Dunkirk fragmanı