reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Redmi Note 7

Beklenen Xiaomi Redmi Note 7 versiyonundan önemli gelişme

Özellikle uygun fiyatıyla büyük ses getiren Xiaomi Redmi Note 7, beklenen yeni versiyonuna da çok yakında kavuşacak gibi görünüyor.

Hazırlanan ilk iki stoğunu da dakikalar içerisinde tüketen 147 dolarlık Xiaomi Redmi Note 7, biliyorsunuz Çin’de şu an 32 GB ve 64 GB dahili depolama ile geliyor. Ancak modelin bu hafta 128 GB’lık versiyonu da raflardaki yerini alacak deniyor. Telefon şu an üç farklı RAM / depolama kombinasyonu ile alınabiliyor. Bunlar 3 GB RAM + 32 GB depolama, 4 GB RAM + 64 GB depolama ve 6 GB RAM + 64 GB depolama seçenekleri. İşte bunlar arasına 4 GB RAM + 128 GB depolama ile 6 GB RAM + 128 GB depolama seçeneklerinin de ekleneceği belirtiliyor. Bu yeni versiyonların yaklaşık olarak 206 ve 235 dolar fiyat etiketlerine sahip olacağı gelen bilgiler arasında. Yani halen çok uygun olacak versiyonlar, oldukça yüksek oranda talep görecek izlenimi yaratıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Redmi Note 7 modelinin detayları şöyle

Modelde 6,3 inç 19.5:9 Full HD+ bir ekran yer alıyor. Gücünü Snapdragon 660 işlemciden alan telefon, 4.000 mAh gibi büyük bir pile sahip. Bağlantı tarafında USB-C kullanan ve 3.5 mm kulaklık girişi bulunan Redmi Note 7, kamera tarafında çok iddialı görünüyor. Modelin arkasında 48 megapiksel + 5 megapiksel çiftli kamera sistemi yer alıyor. Buradaki 5 megapiksel kamera derinlik bilgisi yakalama görevini üstleniyor. F1.8 diyafram değerine sahip Samsung GM1 sensörlü 48 megapiksel kamera, düşük ışıkta çözünürlüğü 12 megapiksel seviyesine getirerek piksel boyutunu büyütüyor ve çok temiz sonuçlar verebiliyor.

İlgili Video

Modelin resmi tanıtım videosu