reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Redmi Note 7

Xiaomi Redmi Note 7 için uygun fiyatlı yeni versiyon müjdesi

Özellikle uygun fiyatıyla büyük ses getiren Xiaomi Redmi Note 7, ortaya çıktığı kadarıyla yakında yeni versiyonlar da kazanacak.

İlk satışında tam 100 bin adet satarak dikkatleri üzerine çeken 147 dolarlık Xiaomi Redmi Note 7, başta üç farklı RAM / depolama kombinasyonu ile tanıtıldı. Bunlar 3 GB RAM + 32 GB depolama, 4 GB RAM + 64 GB depolama ve 6 GB RAM + 64 GB depolama seçenekleri. İşte bunlar arasına yenileri de gelecek. Xiaomi CEO Lei Jun tarafından hazırlanan bir anket, bu olası versiyonları gözler önüne seriyor. Anket sonuçlarına bakıldığı zaman kişiler en çok diğerlerine ek olarak 6 GB RAM + 128 GB’lı versiyonun (236 dolar civarında satılabilir) gelmesini istiyor. Ancak bunlardan sadece 4 GB RAM + 128 GB’lı versiyon çok yakında gelecek gibi görünüyor. Çünkü bu sürüm kısa süre önce TENAA kayıtlarında göründü. Yaklaşık olarak 206 dolara satılacak denilen 4 GB RAM + 128 GB depolamaya sahip Xiaomi Redmi Note 7, dengeli bir yapı vadediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Redmi Note 7 modeline derinlemesine bakarsak

Bildiğiniz üzere modelde 6,3 inç 19.5:9 Full HD+ bir ekran yer alıyor. Gücünü Snapdragon 660 işlemciden alan telefon, 4.000 mAh gibi büyük bir pile sahip. Bağlantı tarafında USB-C kullanan ve 3.5 mm kulaklık girişi bulunan Redmi Note 7, kamera tarafında çok iddialı görünüyor. Modelin arkasında 48 megapiksel + 5 megapiksel çiftli kamera sistemi yer alıyor. Buradaki 5 megapiksel kamera derinlik bilgisi yakalama görevini üstleniyor. F1.8 diyafram değerine sahip Samsung GM1 sensörlü 48 megapiksel kamera, düşük ışıkta çözünürlüğü 12 megapiksel seviyesine getirerek piksel boyutunu büyütüyor ve çok temiz sonuçlar verebiliyor.

İlgili Video

Modelin tanıtım videosu