reklamı kapat

POPÜLER

Nissan Altima-te AWD

Nissan Altima kar canavarına dönüştü! [Video]

Neredeyse tamamen yeniden tasarlanan Nissan Altima’nın, dört çeker sistemi ile entegre çalışan dev paletleri var. Karşınızda Nissan Altima-te AWD!

Bir Altima’da neden dört çeker sistemi bulunuyor diye sormuş olabilirsiniz. Özellikle Amerika’nın kuzey eyaletlerinde ve Kanada’da müşteri talepleri doğrultusunda dört çeker, sunulan standart özellikler arasına girmiş. Anlayacağınız böyle çılgın bir Altima tasarlanma düşüncesi oradaki insanlara çok da şaşkınlık yaşatmamış. Motorsports in Action isimli atölye tarafından tasarlanan Nissan Altima-te AWD, yaklaşık 8 cm yükseltilirken ve dodikleriyle birlikte 35 cm genişletilmiş.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Nissan Altima-te AWD ilk değil

Yapılan en garip Nissan aracı denildiğinde akıllara hala 350Zki geliyor. Model arkadan itişli olduğu için sadece arka bölüme ray sistemi takılmış. Ön tekerlekler yerine ise kayak takımları monte edilmiş. Aracın üstü açılabilir versiyonunu seçmeleri ise durumu daha da çılgınca yapıyor. Karda neden üzeri açık bir arada ile gezmek isteyesiniz ki? En azından Altima daha sıcak tutar…

Sırada ne var?

Bakalım Nissan bu iki çılgın otomobilden sonra neler yapacak. Yoksa sırada bir GT-R mı var? Neden olmasın!

İlgili Video

Nissan 350Zki