reklamı kapat

POPÜLER

mercedes
mercedes
mercedes
mercedes
mercedes
mercedes
mercedes

Ünlü kayakçı Jon Olsson’un son gözdesi: Üstü açık Mercedes G500 4×4 Squared [Video]

İsveçli profesyonel kayakçı Jon Olsson, kayak tutkusu kadar otomobillere olan ilgisiyle de tanınıyor. Garajında modifiye edilmiş Lamborghini Huracan, Audi RS6 Avant, Rebellion R2K, Murcielago ve daha birçok özel otomobil yer alıyor. Olsson’un yeni satın aldığı otomobil ise Mercedes’in ikonik otomobillerinden G500. Gerek jip tutkunları gerekse otomobil tutkunlarının vazgeçilmez otomobillerinden biri olan Mercedes G500’ü modifiye ettiren Olsson, sıra dışı bir otomobilin daha sahibi oldu.

Mercedes-AMG G 63 6×6’daki lastikleri, süspansiyon sistemini, jantları ve karbon fiber tekerlek kemerlerini ödünç alan modelde LED ışık çubuğu ve siren de yer alıyor. Aracın en dikkat çekici tarafı ise üst kısmının kaldırılmış olması. Üstü açık Mercedes G500’ün performansı da göz alıcı. 422 beygir güç üreten 4 litre hacimli V8 motoru 780 beygir gücüne yükselten Olsson, yeni aracıyla dikkatleri üstüne çekeceğe benziyor.

mercedes
mercedes
mercedes
mercedes
mercedes
mercedes

Bir iPhone uygulamasıyla egzoz sisteminden volkanik sesler de çıkarabilen aracın, Jon Olsson’un şimdiye kadar sahip olduğu araçlar içerisinde en dikkat çekici model olacağını söyleyebiliriz. İsterseniz lafı daha fazla uzatmayalım ve ünlü kayakçının yeni aracına haberin devamındaki video üzerinden göz atabilirsiniz.

Video