reklamı kapat

POPÜLER

Turkcell

Turkcell dijital dünyaya yön verecek gençler arıyor

Turkcell, Türkiye’nin dijital geleceğini yön verecek genç yetenekleri bekliyor. Turkcell’in, gençler için hayata geçirdiği GNÇYTNK programında, dördüncü dönem başvuruları başladı.

Dijital dünyanın genç mimarlarını hem ülkeye hem de Turkcell’e kazandırmayı amaçlayan programa adaylar 18 Şubat’a kadar, Turkcell web adresi, Instagram kanalı trkcllgncytnk, BiP Chatbot kanalı GNÇYTNK BiP servisi ile kariyer.net ve Linkedin üzerinden başvurulabilecek. Program kapsamında mobil platformların yanı sıra oyunlaştırma ve video mülakat gibi yöntemlerle başvuru, seçme ve işe alım süreçleri gerçekleştiriliyor. Genç yetenekler, başvuru ve seçme süreçlerinin ardından Eylül 2019’da işe başlayacak.

Programla ilgili bilgiler veren Turkcell İnsan Kaynakları Direktörü Hasan Kaya, Türk mühendisler tarafından üretilen yerli ve milli uygulamalarla teknoloji ihracına başlayarak Türkiye’ye değer kattıklarını belirterek, “Turkcell’in bugün geldiği noktadaki en büyük başarı ve pay çalışanlarımıza ait. Bu bilinçten hareketle gençlerimize yani geleceğimize yatırım hedefimizden asla vazgeçmiyoruz. Yeni dünyada dijital dünyaya doğan gençlerimizin sahip olduğu perspektif bizim için son derece kıymetli. Bu program sayesinde şirketimiz bir yandan gençlerin sahip olduğu vizyondan faydalanırken gençlerimiz de hayalini kurdukları iş ortamına kavuşmuş oluyor. Bugüne kadar yüzlerce gencimizi istihdam ettiğimiz GNÇYTNK ile ülkemizin genç istihdamına katkı sunmaya devam edeceğiz” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GNÇYTNK’ler için başvuru koşulları:

Programa;
– Yaratıcı, sosyal, meraklı ve eğlenceli,
– Türkiye ve dünyadan üniversitelerin çeşitli bölümlerinde öğrenimine devam eden ya da mezun,
– Lisans 4. sınıf, yüksek lisans, doktora öğrencisi, yeni mezun ya da en fazla 3 yıl iş deneyimi olan,
– İyi derecede İngilizce bilen gençler başvurabiliyor.