reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S9 BİP

Turkcell BİP kullanıcılarına Samsung Galaxy S9 hediye ediyor

Bugüne kadar 29.8 milyondan fazla indirilen BiP, yılsonuna kadar kullanıcılarının internetini ikiye katlamakla kalmıyor; 100 Samsung Galaxy S9 modelinden birini kazanma şansı da sunuyor.

Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından açıklanan Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı’na tam destek sunan Turkcell, Türkiye’nin iletişim ihtiyaçlarını herkes daha rahat karşılasın diye internet paketlerini ikiye katladığını açıkladı. Bu kapsamda, Türkiye’nin sevilen dijital uygulamaları BiP, TV+, Dergilik, fizy ve lifebox’ta geçerli GB’lar da iki katına çıkıyor. Kampanyadan faydalanabilmek için BiP uygulamasına girerek, keşfet içerisindeki “Enflasyonla Mücadele” kanalını takip etmek yeterli.

100 Samsung Galaxy S9 ile kutlama

Sürprizler bununla sınırlı değil. Daha önce de kullanıcılarına 50 adet Samsung Galaxy S9 hediye eden iletişim ve yaşam platformu yurtiçi ve yurtdışında yakaladığı başarıyı kullanıcılarıyla kutluyor. Yeni düzenlediği çekiliş ile 100 adet Samsung Galaxy S9’u kullanıcılarına hediye ediyor. 24 Aralık 2018 tarihine kadar BiP ile mesajlaşan, sesli ve görüntülü arama yapan kullanıcılar 100 adet Samsung Galaxy S9’dan birine sahip olma şansını yakalayabilecek. Çekilişe katılmak için tek yapılması gereken BiP kullanmak! Galaxy S9 kazanma şansını arttırmak isteyen kullanıcılar her gün mesajlaşıp, sesli ve görüntülü arama yapabilir. Çekilişi sonucunda Samsung Galaxy S9 kazanan talihliler 7 Ocak 2019 tarihinde açıklanacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Samsung Galaxy S9 ve S9+ tanıtım filmi