reklamı kapat

POPÜLER

hadi

Hadi yarışmasından 29 Ekim’e özel büyük ödül

Turkcell ve Türkiye’nin dijital bilgi ve eğlence platformu Hadi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’na özel yarışmayla Türkiye’nin 95.yıl coşkusuna ortak oluyor. Turkcell ve Hadi, 29 Ekim Pazartesi günü iki yarışma ile toplamda 95 bin TL ödül dağıtacak. 

Toplamda 95 bin TL ödülün dağıtılacağı iki yarışmadan ilki saat 12:30’da başlayacak ve ödül 25 bin TL olacak. İkinci yarışma ise Hadi’nin gelenekselleşen yarışma saati 20:30’da başlayacak ve tüm soruları doğru cevaplayan yarışmacılar 70 bin TL ödülü paylaşacak.

Türk mühendisler tarafından geliştirilen BiP’in Instagram hesabını takip eden kullanıcılar, yarışmaya bir adım önde başlayacak. 29 Ekim’e özel yarışma için herkes, BiP’in Instagram hesabından verilen joker hakkını alabilecek. BiP ve Hadi uygulamaları App Store ve Google Play Store’dan ücretsiz indirilerek kullanılabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yarışma kuralları

Bilgi yarışmasında sunucu tarafından sorulan 12 soruya, 10 saniye içerisinde bir cevap vermek gerekiyor. 10 saniye içerisinde verilen cevap eğer doğru ise bir sonraki soruya geçmeye hak kazanılıyor. Yarışmanın sonunda ise tüm soruları doğru cevaplayan yarışmacılar, yarışma öncesinde ilan edilen para ödülünü eşit olarak paylaşıyor.

İlginizi çekebilir

Samsung Galaxy S9 ve S9+ tanıtım filmi