reklamı kapat

POPÜLER

Asus ZenFone 6
Asus ZenFone 6
Asus ZenFone 6
Asus ZenFone 6
Asus ZenFone 6
Asus ZenFone 6
Asus ZenFone 6

Şaşırtıcı detaylarla ortaya çıkan ilk Asus ZenFone 6 prototipleri

Dünyanın en büyük bilgisayar üreticilerinden Asus, akıllı telefon tarafını da bırakmıyor. Bu doğrultuda Asus ZenFone 6 için ortaya çıkan prototipler, ilginç bir modelin yolda olduğunu gösteriyor.

ZenFone ailesi çok uzun zamandır hayatımında yer alıyor. Bu aile ile Türkiye‘de de büyük bir kitleye ulaşan Asus, ortaya çıktığı kadarıyla ZenFone 6 üzerinde de çalışıyor. Modelin şimdilik hiçbir teknik detayı bilinmiyor. Ancak tasarım konusunda ilginç prototipler hazırlandığı görünüyor. Burada baktığımız zaman öncelikle ekran deliğine sahip model dikkat çekiyor. İlk olarak Samsung Galaxy A8s modelinde göreceğimiz bu tasarımda ön kamera, ekrandaki delik içerisinde yer alıyor. Bu sayede kızaklı yapı kullanmadan çentik ortadan kaldırılabiliyor. Asus ZenFone 6 için ortaya çıkan bir diğer prototip ise gerçekten yok artık dedirtiyor. Firmanın bu prototipte sadece ön kamerayı içerisine alacak ufak çentiği ekranın sağ üstüne konumlandırdığı görünüyor. Bu gerçekten Google Pixel 3 XL‘ın çentiğinden bile daha kötü görünüyor. Bu arada denenen bu çentiklere rağmen modelin özellikle alt çerçevesi günümüz standartlarına göre kalın kalıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

lpg start=2 end=7]

Asus ZenFone 6 üçlü kameraya geçiş yapabilir

Bunu söylüyoruz çünkü hazırlanan bir Asus ZenFone 6 prototipinin arkasında üçlü kamera sistemi yer alıyor. Çift arka kameralı bir versiyonu da hazırlanan model, tüm prototiplerde parmak izi sensörünü arkada taşıyor. Yani firma henüz ekrana entegre parmak izi sistemini kullanmayı pek düşünmüyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi’nin yeni akıllı telefonu Pixel 3