reklamı kapat

POPÜLER

hadi

Türkiye’nin ilk canlı mobil yarışması: Hadi

Türkiye’nin ilk canlı mobil yarışması Hadi rekor kırdı. Günde ik kez canlı yayınlanan yarışma, 12 soruyu doğru cevaplayan herkese gerçek para ödülü vadediyor.

Binlerce kişinin aynı anda canlı oynadığı yarışmanın sunuculuk koltuğundaysa başarılı oyuncu Müge Boz oturuyor. Hadi, 17 Haziran günü ise yeni bir rekora imza attı; 50 bin kişi aynı anda 6.000 TL ödül için yarıştı. Canlı yayında, aynı anda 12 soruyu çözmek için heyecanlı bir yarışa giren oyunculardan yedisi, 6.000 TL’lik ödülü paylaştı.

Hadi’nin bir diğer önemli özelliğiyse, bu teknolojik alt yapıyı eğlenceli bir performansla birleştirmesi. Yarışmacılar Müge Boz’un akıcı anlatımıyla bilgilerini test ederken aynı zamanda telefon ekranından deneyimlerini anlık olarak diğer yarışmacılarla paylaşabiliyorlar. Chat özelliğiyle aynı zamanda dev bir sohbet ekranına dönüşen yarışma; her anlamda Türkiye’de ilk olma özelliğini taşıyor.

Uygulama büyük bir başarıya imza attı

Hadi, yayınlandığı günden itibaren hem App Store hem de Google Play’de üst sıralardaki yerini korumaya devam ediyor. İndirilme rekorları kıran uygulama, “cepte televizyon” akımının temsilcisi olmaya aday.