reklamı kapat

POPÜLER

Honda Civic

Dış basının gündeminde; iki sürücü bir Honda Civic’i park etmekte ne kadar zorlanabilir? [Video]

İngiltere’de meydana geldiği söylenen olayda Honda Civic sahibi bir çift sırasıyla devasa büyüklükteki bir alana park etmeye çalışırken kameralara yakalandı.

Advertisement

Ehliyetini yeni almış veya almaya aday olan sürücülerin en çok tedirgin olduğu şeylerden bir tanesi şüphesiz park etmek. Pek çok kişi için oldukça sancılı geçen sürecin ardından oturmaya başlayan bu sorununun en temel ayağını paralel açıyla yapılması gerekenler oluşturur. İngiltere’de meydana gelen ve şu anda sizlerle paylaşmakta olduğumuz olay da bizlere bu sorunun ne kadar evrensel olduğunu gözler önüne seriyor aslında. Honda Civic hatcback sahibi bir çiftin kameralara yansıdığı videodaki en fantastik noktaysa 8 dakikayı geçen park etme çabasının direksiyonun başında erkek sürücünün geçmesiyle daha feci bir hal alması olabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alan sıkıntısı görünmüyor

Elbette ki videoda göreceğiniz görüntüleri tüm detaylarıyla size yazı ile aktarmayı tercih etmiyoruz. Lakin gördüğümüz bazı noktalar o kadar bariz ki bunu dile getirmeden de edemiyoruz. Oldukça işlek olduğu görülen yolda aracın girmesi gereken yerin ciddi anlamda geniş olduğunu zaten ilk andan itibaren net bir şekilde görebiliyoruz. Kadın sürücünün başarısız denemelerinin ardından erkek sürücünün direksiyona geçmesiyle birlikte de sorunun çözülmeyişi devam ediyor. Bu süreçte belki ikisinden birinin inerek direksiyon başındaki dışarıdan talimat vermesi de değerlendirilmesi gereken seçeneklerden birisiydi. Tüm uğraşlar sonunda bu kadar müsait alana aracı park edemeyen çift, kendileri için daha uygun bir alan bulmak adına yollarına devam ediyor. Bu alandan daha büyük için de doğrudan bir otoparka gitmek daha mantıklı bir seçenek olacak gibi. Yani, en azından onlar için…

Video

https://youtu.be/vwoEUSOClEs