reklamı kapat

POPÜLER

Disney Marvel

Disney’in beklenmedik Marvel karakterleriyle sürpriz dizi projesi

Disney‘in yayın servisi, Netflix karşısındaki ilk büyük kozunu oynamaya hazırlanıyor. Bunu da elbette Marvel Sinematik Evreni’ni genişleterek yapıyor.

Captain Marvel’la beraber çevrim içi yayın servisini açmaya hazırlanan Disney, Netflix karşısına çıkmış en iddialı rakiplerden biri olabilir. Çünkü Disney çatısı altında Marvel Sinematik Evreni’nden Star Wars’a hayranı bol pek çok yapım bulunuyor. Hatta Disney’in kendi yapımlarını Netflix’in kütüphanesinden çekiyor olması bile başlı başına bir darbe. Ancak bu firmanın yeni çevrim içi servisini kullanıcılara satmak için yeterli mi, işte orası tartışılır. Disney de böyle hissetmiş olacak ki, bomba gibi bir planla işleri değiştiriyor. Variety‘nin özel haberine göre Marvel karakterleri Disney’in çevrim içi platformunda yayınlanmak üzere kendi dizilerine kavuşuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Loki ve Scarlet Witch’e dizi

Bu dizilerin merkeze Loki ve Scarlet Witch’i oturtacağı düşünülüyor. Her ikisi de sinematik evrende yer alıp çok sevildiği halde spot ışıklarından diğerlerine kıyasla biraz daha uzak kalmış karakterler. Bu yüzden hayranların bu dizilere ilgi ile yaklaşması bekleniyor. Marvel ve Disney’in bu konuda resmi bir açıklamada bulunmadığının da altını çizelim. Tabii dizilerde Tom Hiddleston ve Elizabeth Olsen’ın boy göstermesi bekleniyor. Dizilerin sinematik evrenin bir uzantısı gibi olması ilgiyi de artıracaktır şüphesiz. Her iki dizinin de 6-8 bölüm arası olacağı söyleniyor.

Disney’in çevrim içi yayın servisi için Netflix’e kıyasla daha az bir aylık ücret talep edeceği de daha önce açıklanmıştı. Bu tarz orijinal içeriklerin de gelmesiyle beraber platform çoğu kullanıcı için şüphesiz cezbedici olacaktır.

İlginizi çekebilir

Avengers: Infinity War çekim hataları