reklamı kapat

POPÜLER

Chris Evans Avengers 4

Chris Evans’ın Avengers 4 için çektiği son sahne

Chris Evans Avengers 4 filminin çekimlerinin tamamlanmasının hemen ardından Captain America olarak çektiği son sahne hakkında konuştu.

Chris Evans Avengers 4 hakkında konuştu

Bildiğiniz gibi Avengers 4’te veda edeceğimizi düşündüğümüz kahramanlardan biri Captain America. Chris Evans’ın veda açıklamaları da bu düşüncenin iyice pekişmesine neden oluyor. Dolayısıyla sonun son sahnesinin ne olacağını fazlasıyla merak ediyoruz. Hatta Avengers 4’teki herhangi bir sahnesinin ortaya çıkması bile oldukça heyecan uyandırıcı. İşte bu yüzden ACE Comic Convention’a katılan Chris Evans’ın çektiği son sahne hakkında konuşmayı büyük heyecan uyandırdı. Fakat onun sözleri maalesef beklenen ipucunu içermiyordu.

“Siz de biliyorsunuz ki aslında yaptığımız bazı sahneleri yeniden çekmekti. Bu yüzden sıkıntı olan ufak anlara odaklandık. Yönetmenlerin ihtiyaç duyduğu ek görüntüleri çektik. Açıkçası son sahnemi, ağzımdan çıkan son sözzleri hatırlamıyorum. Paul Rudd’ın karakteriyle alakalı bir şeyler söylemiş olabilirim fakat o sette değildi. Bence şapşal bir cümleydi. O yüzden de aklımda kalmadı. Fakat son günüm o son cümleden çok daha akılda kalıcı oldu.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Gördüğünüz gibi Chris Evans son sahnesinden bahsetmemek için büyük çaba harcıyor. Bu da Marvel izleyicilerinin daha da meraklanmasına neden oluyor. Umarız Avengers 4’teki son sahnesi tüm bu heyecana değecek türdendir.

İlginizi çekebilir

Avengers: Infinity War – Çekim hataları