reklamı kapat

POPÜLER

Avengers 4 Captain America

Avengers 4 yönetmenlerinin şaşırtıcı Captain America açıklaması

Avengers 4 filminin ardından Chris Evans’ın hayat verdiği Captain America’nın Marvel dünyasına veda etmesini bekliyorduk. Fakat yönetmenlerin açıklaması kafamızın karışmasına neden oldu.

Bildiğiniz gibi Avengers 4 ile birlikte pek çok kahramana elveda diyeceğimizi düşünüyoruz. Bu karakterlerin başında da Captain America yer alıyor. Bunun en büyük nedeni ise Chris Evans‘ın şimdiye kadar yaptığı açıklamalar oldu. Özellikle Avengers 4’ün yeniden çekimleri tamamlandıktan sonra Twitter üzerinden yaptığı paylaşım büyük dikkat çekmişti. Fakat bu sözlerin hemen ardından karakterinin geleceğine dair spoiler içeren hiçbir şey söylemediğini altını özellikle çizmişti. Görünen o ki Evans yalan söylemiyormuş.

Avengers 4 filminin yönetmenlerinden Joe Russo geçtiğimiz günlerde USA Today‘e konuştu. Merakla beklenen film hakkında pek bir şey söylemedi. Fakat konu Captain America’ya gelince enteresan cümleler sarf etti. “Bence bu süreç Chris Evans için fazlasıyla duygusal oldu. Bizim için o kadar değildi. Çünkü henüz Captain America’nın işi bitmedi. Bunun tam olarak ne anlama geldiğini açıklamak istemiyorum. Yakında izleyiciler bu sözlerin nedenini anlayacak.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu sözler iki farklı ihtimali akla getiriyor. Ya Captain America‘nın emekli olmasına şahit olacağız ya da Steve Rogers ölse de onun geçmişteki bazı maceralarını görme fırsatı elde edeceğiz. Bir şekilde, belki geri dönüşlerle (flashback) varlığını sürdürecek.

İlginizi çekebilir

Avengers Infinity War çekim hataları