reklamı kapat

POPÜLER

yüzüklerin efendisi

Amazon’un Yüzüklerin Efendisi dizisi için çok bekleyeceğiz

Amazon’un geliştirdiği Yüzüklerin Efendisi dizisi her geçen gün yeni bir iddiayla gündeme geliyor. Merakla beklenen bu Orta Dünya projesinin izleyici karşısına çıkması ise beklediğimizden uzun sürecek gibi görünüyor.

Bildiğiniz gibi Yüzüklerin Efendisi dizisine dair kesinleşen ilk detayları Amazon stüdyolarının başındaki Jennifer Saike açıklamıştı. Neyin konu edileceği sır gibi saklansa da, tanıyıp sevdiğimiz karakterlerin ele alınacağının altı çizilmişti. Ayrıca Lord of the Rings ve The Hobbit serilerinin de görmezden gelinmeyeceği ifade edilmişti. Jennifer Saike şimdi de The Hollywood Reporter’a konuştu. Dizinin alanındaki en başarılı işlerden biri olmasını ve izleyicileri ekrana bağlamasını istediklerini dile getirdi. Bu başarıya erişebilmek için ise zamana ihtiyaç duyduklarını anlattı. Farklı yazar gruplarıyla çalıştıklarını, dizinin ancak 2021 gibi ekrana geleceğini tahmin ettiğini söyledi. Elbette ekipte her şeyi 2020‘ye yetiştirmek isteyenler de bulunuyor. Fakat bu en azından 2 sene bekleyeceğimiz anlamına geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Öte yandan Yüzüklerin Efendisi dizisi gerçekten genç Aragorn‘un hikayesini anlatacak mı, henüz belli değil. Jennifer Saike yaptığı açıklamalarda bu konuya değinmemeyi tercih etti. Fakat onun “sevdiğiniz karakterlerin hikayesi olacak” sözleri bu iddiaların doğru olabileceğine işaret ediyor.

İlginizi çekebilir

Hobbit Beş Ordular Savaşı fragmanı