reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Gear S4

Beklenen akıllı saat “Samsung Gear S4” hakkında dikkat çeken yeni bilgiler

Samsung‘un uzun süredir masada olan yeni akıllı saati Gear S4, bugün yeni bilgiler kazandı. Saatin yeni renginden, piline ve olası çıkış tarihine kadar önemli veriler karşımızda.

Geçtiğimiz günlerde söylenenin aksine Wear OS değil Tizen işletim sistemiyle geleceğini duyduğumuz Samsung Gear S4, ilk olarak S3’ten daha büyük bir pille karşımıza çıkıyor. Sağlam bir kaynağa göre Gear S3’de 380 mAh pil yer alırken, yeni model bunu 470 mAh seviyesine çıkartıyor. Daha fazla kullanım ömrü anlamına gelen bu detay, herkes için çok güzel duruyor. Bir diğer detay ise renk tarafında. SamMobile’ın özel haberine göre akıllı saat, altın renk seçeneğine de sahip olacak. Toplamda dört farklı renk ile geleceği belirtilen model, Galaxy Note 9 ile beraber 2 ya da 9 Ağustos tarihinde tanıtılacak gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Gear S4’ün daha önce ortaya çıkan diğer detaylarına bakarsa

İki farklı boyutta hazırlandığı belirtilen akıllı saat, söylendiği kadarıyla LTE bağlantıyla geliyor. Mevcut en güçlü donanımlar ve yuvarlak tasarımla hazırlandığı belirtilen Gear S4‘te, derin uygu takibi gibi özelliklerinin olacağı da belirtiliyor. Tansiyon ölçebileceği dahi söylenen model, kayışında entegre bir pil taşıma ihtimaliyle de gündeme geliyor. Hepsine ek olarak yerleşik bir parmak izi okuma sensörünün de adı geçiyor.

İlgili Video

Hublot’un ilk akıllı saati