reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Gear S4

Merak edilen “Samsung Gear S4” hakkında yeni bilgiler

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, biliyorsunuz akıllı saat dünyasında aktif olarak yer alan isimlerden. Gear ailesiyle kişilere birçok seçenek sunan firma, uzun süredir bu alanda sessiz kalıyor. Ancak bunu değiştirecek Gear S4 için yeni bilgiler bulunuyor.

Geçtiğimiz hafta Samsung’un üzerinde çalışmaya başladığını duyduğumuz Gear S4 için yeni bilgiler var. Model numarası SM-R800 olan saat, söylendiği kadarıyla “Galileo” kod adını taşıyor. İki farklı boyutta hazırlandığı belirtilen saat, söylendiği kadarıyla LTE bağlantıya da sahip olacak. Amerika Birleşik Devletleri’de Verizon, AT&T ve T-Mobile tarafından satılacağı da söylenen telefon, gerçekten merakla bekleniyor. Daha önce duyduklarımıza göre mevcut en güçlü donanımlar ve yuvarlak tasarımla geleceği belirtilen saatin, derin uygu takibi gibi özelliklerinin de olacağı belirtiliyor. Özellikle derin takip konusunda çok iddialı konuşuluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Gear S4 merakla bekleniyor

Önceki aylarda duyduğumuz kadarıyla saat, tansiyon ölçme gibi çok önemli bir özelliğe de sahip olacak. Samsung’un en son aldığı patente bakıldığında tansiyon ölçme işleminin kalp atış hızı ölçümünde olduğu gibi olacağı söyleniyor. Bunun için Samsung’un LED ışıklarından yararlanacağı dile getiriliyor. Ek olarak saatin kayışında entegre bir pil bulunacağı da iddia ediliyor. Saatin kayışına pil eklenmesi durumunda Gear S4‘ün çok daha uzun kullanım imkanına sahip olması bekleniyor. Hepsine ek bir parmak izi sensörünün adı geçiyor. Bu konuda yeni detayların yakında ortaya çıkması söyleniyor.

İlgili Video

Fitbit’ten yeni akıllı saat