reklamı kapat

POPÜLER

Galaxy Watch

Merakla beklenen Samsung Galaxy Watch’un çıkış tarihi belli oldu

Samsung’un yeni akıllı saati Galaxy Watch’un (Gear S4) tanıtım tarihi ortaya çıktı. Samsung’a yakın kaynakların aktardıkları bilgiler gerçeğe dönüşürse akıllı saat, Berlin’de gerçekleşecek IFA Fuarı’nda duyurulacak.

31 Ağustos-5 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek fuarda görücüye çıkacak Gear Watch’un (Gear S4’ün) Tizen işletim sistemiyle geleceği konuşuluyor. Teknik olarak baktığımız zaman ise saat bünyesinde kesin olarak 470 mAh pil taşıyor. Gear S3’de 380 mAh pil koyan firma,  kullanım ömrünü hatırı sayılır oranda uzatacak gibi görünüyor. Toplamda dört farklı renk ile geleceği belirtilen model, iki farklı boyutta geliştiriliyor. Yuvarlak bir tasarımla üretildiği belirtilen LTE destekli Gear S4‘te, derin uyku takibi gibi özelliklerinin olacağı da belirtiliyor. Tansiyon ölçebileceği dahi söylenen model, kayışında entegre bir pil taşıma ihtimaliyle de gündeme geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Galaxy Note 9 teknoloji dünyası tarafından dört gözle bekleniyor

Galaxy Note 8’de 3.300 mAh kapasiteli pil tercihinde bulunan Samsung’un yeni modelde 4.000 mAh kapasiteli pil kullanacağı söyleniyor. 4.000 mAh’lik pilin Galaxy Note 9’da yer alması durumunda telefonun 2 güne varan kullanım imkanı sunacağı dile getiriliyor.

Maksimum ekran parlaklığındayken telefonun 25 saate kadar video oynatabileceği dile getiriliyor. Note 9’da yer alacak yeni işlemci ve yüksek pil kapasite sayesinde telefonun kullanıcılara daha uzun deneyim sunması bekleniyor. Gelen son bilgilere göre Galaxy Note 8’de yer alan 2.960 x 1.440 piksel çözünürlüklü 6,3 inçlik ekranın Galaxy Note 9’da da kullanılacağı söyleniyor.

İlgili Video

Fitbit’in en son modeli