reklamı kapat

POPÜLER

yüzüklerin efendisi

Amazon’dan Yüzüklerin Efendisi dizisi hakkında heyecan uyandıran ipucu

Amazon’un Yüzüklerin Efendisi dünyasında geçen yeni bir diziyle karşımıza çıkacağını biliyoruz. Hatta iddialara bakılırsa genç Aragorn’un maceralarını seyredeceğiz. Henüz bu söylenti netlik kazanmasa da Amazon cephesinden heyecan uyandıran bir ipucu geldi.

Son zamanlarda dikkat çekici projelere imza atan Amazon bir de Orta Dünya’ya el atıyor. Game of Thrones‘a rakip olması istenen proje büyük bir gizlilik içinde yürütülüyor. Fakat zaman zaman oyuncuların açıklamaları veya ortaya atılan iddialar fazlasıyla merak uyandırıyor. Yanlış ve hatalı bilgiler giderek yayılırken sonunda resmi bir açıklama geldi. Amazon stüdyolarının başında yer alan Jennifer Salke yabancı basından Deadline‘a konuştu. Tahmin edebileceğiniz üzere konu Yüzüklerin Efendisi projesine de geldi. Salke net bir açıklamada bulunmasa da, heyecan uyandıran bir ipucu vermeyi tercih etti. Hazırladıkları projeyi şu sözlerle özetledi:

“Sanırım filmleri yeniden çekmediğimizi zaten biliyorsunuz. Aynı zamanda sıfırdan da başlamıyoruz. Yani karşınızda çoktan sevdiğiniz karakterler olacak.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Açıklama ser verip sır vermiyor. Fakat bizleri heyecanlandırmayı da başarıyor. Orta Dünya‘da geçen bu hikayenin gerçekten de genç Aragorn’un hikayesi olma ihtimali artıyor. Öte yandan çoğul eki fazlasıyla dikkat çekici. Yani sadece Aragorn değil, sevdiğimiz başka karakterleri de görme ihtimalimiz var. Bakalım zaman neler gösterecek?

İlginizi çekebilir

Hobbit Beş Ordular Savaşı fragmanı