reklamı kapat

POPÜLER

Yüzüklerin Efendisi

Yüzüklerin Efendisi’nin yıldızından hayranları üzecek açıklama

Amazon’un Yüzüklerin Efendisi’nin dünyasını televizyona aktarmak için çalışmalara başladığını biliyoruz. Bu heyecan uyandıran proje her geçen gün yeni bir iddiayla gündeme geliyor. Biz ortaya nasıl bir sonuç çıkacağını merak ederken yeni bir gelişme yaşandı. Yüzüklerin Efendisi ve Hobbit filmlerinde rol alan Andy Serkis hayranları üzeceğini düşündüğümüz sözler sarf etti.

Bildiğiniz gibi Amazon’un Orta Dünya’da geçen bir dizi üzerinde çalıştığı ortaya çıktığından beri orijinal serinin yıldızları gündeme geliyor. Örneğin Ian McKellen çıkmış ve “Benden başka kimse Gandalf’ı oynasın istemem” demişti. Fakat altı film boyunca Gollum’a hayat veren Andy Serkis onunla aynı hisleri paylaşmıyor gibi görünüyor. Son olarak Black Panther filminin kötüsü olarak izlediğimiz oyuncuya Yüzüklerin Efendisi dizisinde rol alma ihtimali soruldu. O da düşüncelerini şu sözlerle dile getirdi:

“Gollum’un dizide yer alacağını hiç sanmıyorum. Bu proje üzerinde kim çalışıyorsa ortaya yeni ve farklı bir hikaye çıkartmak isteyecektir. Öyle de olmalı. Ortaya başarılı bir iş çıkartmak için öyle yapmanız gerekir. Bunu yapabilmek için yeni yüzlere ihtiyaçları var.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Açıklamalarında kısmen haklı olduğunu düşündüğümüz Andy Serkis kendisine teklif gelse de rol almayı kabul etmeyecek gibi görünüyor. Bakalım diğer oyuncular da onlarla aynı fikirde mi?

İlgili video

Hobbit Beş Ordular Savaşı fragmanı