reklamı kapat

POPÜLER

Yüzüklerin Efendisi

Yüzüklerin Efendisi dizisinde enteresan Aragorn iddiası

Amazon’un Game of Thrones‘a rakip bir dizi için kolları sıvadığını ve bu projenin Yüzüklerin Efendisi dünyasında geçeceğini biliyoruz. Şimdiye kadar paylaşılan detaylar dizideki olayların ilk üçlemeden önce geçeceğine işaret ediyordu. Son iddia ise serinin sevilen karakterlerinden Aragorn‘a odaklanıyor.

Hızlıca özet geçmek gerekirse Amazon, Tolkien Estate ile anlaştı ve Orta Dünya dizisi için çalışmalara başladı. Hakların satın alınması ve diğer tüm masraflarla birlikte dizinin ilk iki sezonu yarım milyar dolara mal olacak. Kısacası bizi çok iddialı bir proje bekliyor. İşte tam da bu yüzden herkes Yüzüklerin Efendisi dizisinin tam olarak ne anlatacağını merak ediyordu. Bu konudaki heyecan uyandıran gelişme ise TheOneRing.Net‘ten geldi.

Orta Dünya hayranlarını bir araya getiren TheOneRing.Net genellikle güvenilir bir kaynak olarak dikkat çekiyor. Bunun son örneği ise Hobbit serisi döneminde yaşanmıştı. Şimdi aynı platform Yüzüklerin Efendisi dizisinin genç Aragorn‘a odaklanacağını iddia ediyor. Üstelik bu bilgiyi farklı kaynaklardan onaylattıkları yani kararın kesin olduğunu söylüyorlar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Amazon’un büyük umutlarla başladığı ve sağlam bir bütçe ayırdığı bu projenin sevilen bir karakterin etrafında şekillenmesi kulağa çok mantıklı geliyor. Fakat bunun henüz sadece bir iddia olduğunu ve gerçekliğinin resmen onaylanmadığını hatırlatalım.

İlgili video

Hobbit Beş Ordular Savaşı fragmanı