reklamı kapat

POPÜLER

Yüzüklerin Efendisi

Amazon’un Yüzüklerin Efendisi dizisiyle alakalı heyecan verici gelişme

Amazon’un planladığı Yüzüklerin Efendisi dizisiyle ilgili heyecan verici gelişmeler yaşanıyor. Dizinin çekimlerinin ne zaman başlayacağı sonunda belli oldu.

The Lord of the Rings dünyasını televizyona taşıyan yeni bir projenin yolda olduğunu uzun zamandır biliyoruz. Amazon tarafından hazırlanan projenin Game of Thrones’un finali ardından oluşan boşluğu doldurması bekleniyor. Büyük bir gizlilik içinde geliştirilen proje hakkında pek çok iddia bulunuyordu. Önce hikayenin genç Aragorn etrafında şekilleneceğini düşünüyorduk. Ardından Amazon’un sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşımla dizinin ikinci çağda geçeceği ortaya çıkmıştı. Bu da yeni Orta Dünya dizisinin The Lord of the Rings filmlerinden en az 3000 sene önce geçtiği anlamına geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Daily Record’un haberine bakılırsa Amazon, Yüzüklerin Efendisi dizisinin çekimleri İskoçya’da kurulan yeni film stüdyosunda gerçekleşecek. İlk detaylara göre orta dünya için hazırlanan set neredeyse tamamlanmış durumda. Bu doğrultuda çekimlerin ağustos ayında başlaması bekleniyor. Aynı sette daha önce Outlaw King filmi ve Outlander dizisi çekilmişti.

Öte yandan Yüzüklerin Efendisi dizisinin ne zaman ekrana geleceği henüz belli değil. Fakat ilk sezonun 2021 senesinden önce gelmeyeceğini tahmin ediyoruz. Bakalım bu tahminlerimiz doğru çıkacak mı?

İlginizi çekebilir

Tolkien filmi fragmanı