reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones 8. sezon

Game of Thrones 8. sezona rekorla başladı

Uzun bir aranın ardından ekranlara geri dönen Game of Thrones 8. sezon ilk bölümünde elde ettiği reytinglerle önemli bir başarıya imza attı.

Bildiğiniz gibi söz konusu Game of Thrones olunca başarıların ardı arkası kesilmiyor. Sevilen dizi yeni bölümleriyle veya YouTube’da paylaşılan tanıtımlarıyla rekor kırmayı başarıyor. Özellikle yeni bölümler için ne kadar uzun zamandır beklediğimizi düşününce bu ilgi pek şaşırtıcı değil. Üstüne son sezonun sadece altı bölümden oluşması seyircilerin merakını iyice körüklüyor. Bu durum da herkesin ilk bölümü canlı olarak izlemesine sebep olmuş gibi görünüyor.

HBO’nun paylaştığı resmi verilere bakılırsa Game of Thrones sekizinci sezonun ilk bölümü toplamda 17.4 milyon kişi tarafından seyredildi. Dizinin yedinci sezon finali 16.9 milyon kişi tarafından izlenerek o dönemde büyük bir rekora imza atmıştı. Sekizinci sezonun başlangıcı bu rekoru oldukça rahat bir şekilde kırdı. Fakat bu sonuç pek şaşırtıcı değil. Aksine yeni sezonu oldukça uzun zamandır beklediğimizi düşünürsek rakamın daha yüksek olmaması bile şaşırtıcı geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bakalım Game of Thrones sekizinci sezonun geriye kalan bölümleriyle aynı başarıyı sürdürmeyi başarabilecek mi? Geri kalan beş bölüm de bu kadar ilgi görecek mi? Tahminimiz en azından son iki bölümün büyük rekorlara imza atacağı yönünde. Siz ne düşünüyorsunuz? Game of Thrones izlenme oranlarıyla Amerikan televizyon tarihine geçer mi?

İlginizi çekebilir

Game of Thrones 8. sezon 2. bölüm tanıtımı