reklamı kapat

POPÜLER

Peter Jackson

Peter Jackson DC sinema evreni iddialarını yalanladı

Lord of the Rings serisiyle geniş kitlelere adını duyuran, yola The Hobbit ile devam eden Peter Jackson son zamanlarda sık sık gündeme geliyor. Son olarak onun DC sinema evrenine transfer olacağı iddia edilmişti. Başarılı isim herkesin merak ettiği bu iddialara açıklık getirdi.

Geçtiğimiz haftalarda çıkan iddiaları hatırlatmak gerekirse, Warner Bros‘un Peter Jackson’a teklif götürdüğü söyleniyordu. Onu ve Yeni Zelanda’daki ekibi Warner Bros’a katarak hayal kırıklığı yaratan DC sinema evrenini toparlamaya çalışacakları iddia ediliyordu. Hatta farklı kaynaklar Jackson’ın Green Lantern Corps projesi için düşünüldüğünü bile yazmıştı. Fakat iki taraftan da bu konu hakkında hiçbir açıklama gelmedi. Geçtiğimiz günlerde Fransız medyasından Allocine, Peter Jackson ile bir araya geldi. Ona herkesin merak ettiği konuyu sorma fırsatı elde ettiler. Jackson’ın yanıtı ise fazlasıyla açık ve net oldu.

“İddialar gerçek değil. Warner Bros ile bu konuda hiçbir görüşmemiz olmadı. Ben hiçbir zaman çizgi roman hayranı olmadım. Hayatımda çizgi roman okumuşluğum da yok. Bu yüzden herhangi bir çizgi romanı beyaz perdeye aktarmakla ilgilenmiyorum. Bu yüzden iddialar yalan.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Öte yandan Peter Jackson’ın Amazon için geliştirilen Yüzüklerin Efendisi dizisi için düşünüldüğü de konuşuluyor. Bakalım heyecan uyandıran bu iddia da yalanlanacak mı?

İlginizi çekebilir

Hobbit Beş Ordunun Savaşı Fragmanı