reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Daredevil 3. sezon

Daredevil 3. sezon fragmanıyla evrene dahil olan yeni kötü [İzle]

Marvel Sinematik Evreni ile bağlantılı olan Netflix Marvel dizilerinden Daredevil 3. sezon için heyecan verici yeni bir kötüyü ortaya çıkardı.

Netflix, Daredevil 3. sezon bölümleri için geri sayımda. Dizinin yeni sezonu ise özlediğimiz ismi yeniden karşımıza çıkarıyor. Dizinin ilk sezonu 2015’te yayınlanmış olsa da izleyiciler neden ilk sezonun övgülere boğulduğunu hemen hatırlayacaktır. Sezonun bu kadar övülmesinin sebebi Wilson Fisk’in kendisiydi. Dizinin kötü karakteri detaylı ve etkileyici bir şekilde işlemesi, yapıma da derinlik katmıştı. 3. sezonla beraber Fisk yeniden sahalara dönüyor. Üstelik yalnız da değil. Yeni fragmanla beraber dizi Marvel Sinematik Evreni’ne de bir başka çizgi roman kötüsünü dahil ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bullseye geliyor!

Daredevil 3. sezon fragmanının Netflix Türkiye tarafından hazırlanmış Türkçe altyazılı hali haberin üzerinde yer alıyor ancak fragmandan biraz bahsedelim. Wilson Fisk’in “anlaşmaya vararak” hapishaneden çıkmasının ardından bir intikam öyküsü bizi bekliyor. Kahramanımızın hayatını kabusa çevirmeye hazırlanan Fisk, Matt Murdock’u çaresiz bırakıyor. Fisk’in amacı ise basit. Fisk, kahramanımızın adını ve itibarını lekelemek istiyor. Bunu da en sık kullanılan yöntemlerden biriyle yapıyor. Onu saklandığı yerden çıkarıp dövüşe zorluyor. Peki bunu kiminle yapıyor dersiniz? Bullseye ile.

Fragmanda Daredevil kostümüyle gördüğümüz kişi Bullseye’dan başkası değil. Hedefini asla şaşırmayan kötümüzün Matt Murdock’la ayrı bir hikayesi bulunuyor… Ancak şimdilik bundan bahsetmeyeceğiz çünkü sezonun tüm keyfini kaçırabilir. Nefeslerimizi tutup beklediğimiz 3. sezon ilk sezon kadar etkileyici olur mu merak içindeyiz. Bunun cevabını ise 19 Ekim‘de öğreneceğiz.