reklamı kapat

POPÜLER

Daredevil’ın ikinci sezon tarihi belli oldu [Video]

Netflix‘in sonunda 130’dan fazla ülkede yayına gireceğini duyurmasının ardından ilk sezonda hızlı bir çıkış yakalayan Netflix dizisi Daredevil ikinci sezon tarihini açıkladı. 18 Mart‘ta Hell’s Kitchen’a geri dönüyoruz.

İyi ve kötü karakterleri işleyişindeki dengesi, Vincent D’Onofrio’nun hayran bırakan Wilson Fisk yorumu ve Charlie Cox’un Matt Murdock rolünün altından başarıyla kalkmasının ardından ilk sezonuyla kendini izleyiciye kabul ettirmeyi başararak ikinci sezon onayını kapan Daredevil, yeni sezonda Punisher ve Elektra ile ivmeyi artırıyor. Kısa bir fragmanla yeni sezonun tarihini duyuran dizi Batman V Superman: Dawn of Justice filmiyle aynı ayda çıkıyor. Her ne kadar biri sinema filmi diğeri televizyon dizisi olsa da internette geçecek tartışmalar arasında bir Marvel-DC çarpışması bekleyin deriz.

Kısa fragmanda yeni sezonla ilgili herhangi bir sahne göstermeyen Daredevil, geçtiğimiz sezonu şöyle bir hatırlatmakla yetiniyor. Punisher rolündeki Jon Bernthal ve Elektra rolündeki Elodie Yung‘ın performansını görmek için biraz daha sabretmemiz gerekecek. Dizinin kısa fragmanını haberin üstünden izleyebilirsiniz.

İLGİLİ HABERLER