reklamı kapat

POPÜLER

avengers 4

Avengers 4’teki Pepper Potts teorisi yanlış çıktı

Avengers Infinity War’un ardından ortaya atılan Avengers 4 teorilerinin bazıları giderek güç kazanırken, bazılarının da yanlış olduğu anlaşılıyor. Bunlardan biri de meşhur Pepper Potts teorisi oldu.

Bu teori Avengers Infinity War’da Pepper Potts’un sesini duyduğumuz son sahneye dayanıyordu. Hatırlarsanız Tony Stark, Ebony Maw’ın uzay gemisine giderken bir yandan Pepper ile konuşuyordu. Bu sahnede Pepper’ın bir cümlesinin yarım kaldığı düşünülüyordu. Teorinin temeli ise şu: Nebula ile Titan‘da mahsur kalan Tony Stark’ı kurtarmaya Pepper Potts gelecek. İşte bu teorinin temeli onun yarım kaldığı düşünülen cümlesiydi. Fakat Avengers Infinity War‘un dijital platformlara düşmesiyle birlikte teorinin temellendirildiği sahnede konuşanın Pepper olmadığı ortaya çıktı. Aksine Iron Man’in yapay zeka destekçisi Friday konuşuyor. Bağlantının kaybolduğunun ve dünya dışında Tony’e yardımcı olmayacağının sinyallerini veriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Böylece resmi kaynaklardan bir yalanlama gelmesine gerek kalmadan Pepper Potts hakkındaki Avengers 4 teorisinin yanlış olduğu anlaşılmış oldu. Tony Stark ve Nebula’nın Titan’dan nasıl kurtulduklarını öğrenebilmemiz için ise Mayıs 2019‘a kadar beklememiz gerekecek.

İlginizi çekebilir

Avengers: Infinity War’un komik çekim hataları