reklamı kapat

POPÜLER

elektrikli motosiklet

Horwin CR6 Pro

elektrikli motosiklet

Horwin CR6

135 km menzili bulunan yeni 5 vitesli elektrikli motosiklet

Elektrikli motosiklet dünyasına dikkat çeken birer model daha eklendi. Teknik olarak ilgi çekici duran Horwin CR6 Pro ve CR6 tanıtıldı.

Elektrikli motosiklet modellerinin sayısı sürekli olarak artıyor. İşte bunlar arasına eklenen en yeni modeller Horwin CR6 Pro ve CR6, ortak olarak retro çizgilerin tercih edildiği bir tasarıma sahip. Bu açıdan kişisel kişiye değişmesine rağmen güzel duran modellerden özellikle CR6 Pro öne çıkıyor. Çünkü bu model standart bir motosiklet gibi 5 vites sistemiyle geliyor. Bu açıdan alışılan sürüş deneyimini elektrik ile geleceğe taşıyan model, açıklandığı kadarıyla 105 km/s hıza çıkabiliyor, 100 km hıza 5 saniyede ulaşabiliyor ve 45 km/s hızda 135 km yol yapabiliyor. Normal versiyon CR6 ise herhangi bir vites sistemi taşımıyor. Bu model 100 km/s hıza 5 saniyede çıkabiliyor ve 45 km/s hızda 150 km menzil sunuyor. 11 kW ve 7,2 kW güç sunan modeller, bünyelerinde Panasonic imzalı 4 kWh çıkartılabilir pil paketi taşıyor. Disk frenlere sahip modeller daha çok şehir içi kullanımına uygun görünüyor.

elektrikli motosiklet

Horwin CR6

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Horwin CR6 Pro ve CR6, gayet iddialı birer elektrikli motosiklet

Modellerin 5.890 (CR6) ve 6.990 euro (CR6 Pro) fiyat etiketleri bulunuyor. Yani ucuz olmayan geleceğin geçmişten kopamayan yeni modelleri, önümüzdeki ay satışa çıkıyor. Genel olarak pazarda ses getirecek gibi görünen motosiklet modelleri, bir ihtimalle Türkiye’de de satılabilir.

İlginizi Çekebilir

Her bisikleti elektrikli bisiklet yapan set