reklamı kapat

POPÜLER

FREY elektrikli bisiklet

FREY’den fiyatı, gücü ve performansı ile nefes kesen iki yeni elektrikli bisiklet

Elektrikli bisiklet dünyasına iki dikkat çekici model daha dahil edildi. Bu modeller FREY firmasında geliyor ve EX ile CC isimlerine sahip.

İlk tanıtımları aslında daha önce yapılan bu elektrikli bisiklet modelleri, artık her açıdan detaylanmış ve satışa çıkmış durumda. Bu açıdan tekrar gündeme gelen iki modelden önce EX ile başlayalım. Yukarıda da görebileceğiniz üzere FREY EX bir dağ bisikleti. Modern bir tasarımı bulunan model, merkeze yerleştirilmiş tam 1.000W sürekli (Maksimum 1.500 W) güç üretebilen Bafang Ultra motor üstüne kuruluyor. Bu motor tam 160 Nm tork üretiyor ve bu da gerçekten inanılmaz görünüyor. Modeli saatte tam 55 km hıza çıkarabilen motor, EX’i pazarın en üstüne yerleştiriyor. FREY EX’in kendi içinde üç farklı versiyonu bulunuyor. Temel EX modelinde tek bir çıkarılabilir 672W pil yer alıyor ve bu versiyon 3.380 dolara satılıyor. 3.760 dolarlık EX Advanced modelinde iki adet pil yer alırken, en üstte EX Pro modeli bulunuyor. 4.010 dolarlık bu model iki adet pil ve özel RockShox Lyric Select 180 mm çatal ile geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

FREY imzalı bu elektrikli bisiklet modelleri en iyisini isteyenlere hitap ediyor

FREY’in CC modeli ise şehir içerisinde gündelik kullanıma yönelik. Ancak bu bisikletin güçsüz olduğu anlamına gelmesin. Modelin merkezinde EX’ler gibi maksimum 55 km hıza çıkılmasına imkan tanıyan 1.000W sürekli (Maksimum 1.500 W) güç üretebilen Bafang Ultra motor yer alıyor. 840W gücünde çıkarılabilir bir pil paketi kullanan model, 2.980 dolarlık fiyat etiketiyle EX’e oranla biraz daha ucuz bir seçenek oluşturuyor. EX ve CC serisi modelleri yüksek kaliteli disk frenler ve gidona yerleştirilen ufak bir ekran ile donatan FREY, elektrikli bisikletlerde Shimano imzalı kaliteli vites sistemi kullanıyor. Modellerin ilginç olarak Alibaba üstünden yapılan satış sayfası burada yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Her bisikleti elektrikli hale getirin