reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S10 Android 10 One UI 2.0

Galaxy S10 ailesine sevindiren Android 10 temelli One UI 2.0 haberi

Samsung Galaxy S10 ailesi için geçtiğimiz gün üzücü bir Android 10 One UI 2.0 beta haberi gelmişti. Neyse ki bu durum çok uzun sürmedi.

Advertisement

Hatırlarsınız kaynakların Güney Kore’den verdiği son bilgiler, Samsung Galaxy S10 ailesi için Android 10 temelli One UI 2.0 betasının çok yakında başlayacağına işaret etmişti. Ancak firmadan yapılan resmi açıklama ile Galaxy 10, Galaxy S10e ve Galaxy S10 Plus modelleri için planlanan Android 10 One UI 2.0 betası ertelenmişti. Fakat sevindirici şekilde bu erteleme uzun sürmedi. Çünkü açıklandığı kadarıyla beta programı ilk olarak Güney Kore’de olmak üzere resmi olarak başladı. Firmanın ilk aşamada 1.000 kadar kullanıcıyı dahil ettiği süreç, daha sonra Almanya ve ABD‘ye genişletilecek deniyor. Bu arada süreç hakkında ilginç bir durum daha var. Modeller için beta programı yeni başlamasına rağmen PhoneArena‘nın sahibi olduğu Galaxy S10 Plus modeline şimdiden tam sürüm Android 10 One UI 2.0 gönderilmiş durumda. Yaklaşık olarak 1.9 GB boyutunda gelen güncelleme, aşağıdaki videoda gösterildiği kadarıyla telefonu hiç olmadığı kadar seri / hızlı hale getiriyor. Burada devrim yapılmıyor ancak ufak değişiklikler ile telefonu kontrol etmek kolaylaşıyor ve birçok kalemde ciddi iyileştirmeler sunuluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S10 için Android 10 One UI 2.0 sevindiriyor

Ancak firma halen diğer modelleri için hiçbir açıklama yapmıyor. Bu gerçekten kullanıcıları kızdırıyor. Güncellemeye Galaxy Note 10 ailesinin de kesin olarak geçeceği biliniyor. İnanılmaz büyük halen gelen 2019 Galaxy A ve 2019 Galaxy M ailesinden de birçok modelin Android 10’a güncelleneceği düşünülüyor. Ancak 2018 modellerinin durumu hakkında bilgimiz bulunmuyor. Amiral gemileri haricinde Android 10’un 2018 modellerine gelmesi çok ama çok uzun sürebilir deniyor. Firmanın süreç hakkında mutlaka geniş çaplı bir takvim yayımlaması gerekiyor.

İlgili Video