reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S10 Android 10 One UI 2.0

Galaxy S10 ailesinin Android 10 One UI 2.0 betasından kötü haber

Samsung Galaxy S10 ailesi için geçtiğimiz gün sevindirici bir Android 10 One UI 2.0 beta müjdesi verildi. Ancak bu sevinç kısa sürdü.

Güney Kore’den geçtiğimiz gün gelen bilgiler, Samsung Galaxy S10 ailesi için Android 10 One UI 2.0 betasının çok yakında başlayacağına işaret etmişti. Hatta daha sonra betanın Almanya gibi farklı ülkelerde de sürdürüleceği söylendi. Ancak bu durum kısa süre önce değişti. Firmadan yapılan resmi açıklama ile Galaxy 10, Galaxy S10e ve Galaxy S10 Plus modelleri için planlanan Android 10 One UI 2.0 betası ertelendi. Bu ertelemenin neden olduğunu söylemeyen firma, betanın başlayacağı yeni bir tarihi de vermedi. Betanın gecikecek olması, güncellemenin tahmini 2020 başındaki çıkışını da etkileyecek gibi görünüyor. Bu yüzden güncellemenin Galaxy Note 10 ailesi başta olmak üzere ciddi şekilde gecikebileceği iddia ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S10 için Android 10 One UI 2.0 betasının ertelenmesi üzücü görünüyor

Ancak bu elbette sürecin tamamen bittiği anlamına gelmiyor. Android 10 konusunda oldukça sessiz kalan firma, bunu değiştirecek adımlar içerisinde bulunuyor. Ancak yine de halen tam olarak hangi cihazların yeni sürüme geçeceği konusunda resmi bir açıklama bulunmuyor. Firma Türkiye’deki “Güncelmiyiz” internet sitesinin de uzun süredir güncellemiyor.

İlginizi Çekebilir

Opera yeni sürümüyle çok daha gelişmiş hale geldi