reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi MIUI 11

Xiaomi’den yurt dışında üç telefona MIUI 11 güncellemesi

Xiaomi MIUI 11 arayüz yapısı için elini çabuk tutuyor. Bir yanda beta devam ederken, bir yanda tam sürümü dağıtıma çıkıyor.

Xiaomi akıllı telefon sahiplerinin merakla beklediği yeni arayüz MIUI 11, Çin’de ve Çin’den getirilen cihazlarda Android 10 temelinde tam sürümüyle dağıtıma çıkmaya başladı. Burada güncellemeyi alan ilk modeller ise Redmi Note 7, Redmi K20 serisi ve Mi Mix 2S modeli oldu. Şimdilik dediğimiz gibi Çin’de gönderilen ancak yakında global olarak da dağıtıma çıkacağı aktarılan MIUI 11, detaylarına burada dediğimiz üzere oldukça önemli bir güncelleme. Birçok yeniliği bünyesinde taşıyan yeni sürüm, telefonların arayüzünü çok daha modern hale getiriyor. Aynı zamanda daha hızlı olan sürüm, Türkiye’deki Xiaomi kullanıcıları tarafında da merakla bekleniyor. Firmanı burada hızlı adımlar atması da oldukça sevindiriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi MIUI 11 alacak diğer cihazlar şöyle

Xiaomi tarafı için Mi 5C, Mi MAX 2, Mi Note 2, Mi MIX, Mi 5s, Mi 5s Plus, Mi 5X, Mi Play, Mi Note3, Mi 6X, Mi 6, Mi MIX 2, Mi 8 SE, Mi 8 Youth Edition, Mi MAX 3, Mi CC 9, Mi CC 9e, Mi CC 9 Meitu Custom versiyon, Mi 8, Mi 8 screen fingerprint versyion, Mi MIX 3, Mi 8 Explorer Edition, Mi MIX 2S, Mi 9 SE, Mi 9 modelleri karşımıza çıkıyor

Redmi tarafı içinse Redmi Note 4X, Redmi 4X, Redmi Note 5A standard versiyon, Redmi Note 5A high versiyon, Redmi 5A, Redmi 5, Redmi 5 Plus, Redmi 6A, Redmi 6, Redmi Note 5, Redmi 6 Pro, Redmi Note 7, Redmi Note 7 Pro, Redmi K20 Pro, Redmi K20, Redmi Note 8 Pro modelleri sürece dahil ediliyor.

İlginizi Çekebilir

Apple’ın iddialı yeni modeli iPhone 11