reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S10 Android 10 Oneu UI 2.0 beta

Samsung Galaxy S10 ailesi için Android 10 One UI 2.0 beta müjdesi

Samsung Galaxy S10 ailesi için sevindirici bir Android 10 One UI 2.0 beta müjdesi verildi. Firma bu konuda sessizliğini bozmaya hazırlanıyor.

Firmanın Güney Kore’de verdiği bilgiye göre Samsung Galaxy S10 ailesi için Android 10 One UI 2.0 betası çok yakında başlıyor. Bu konuda çok uzun zamandır sessiz kalan Samsung, kapalı kapılar ardında çalışmalarını tamamlamış gibi duruyor. Bu gerçekten güzel görünürken, ailede biliyorsunuz temel olarak Türkiye’de de satılan Galaxy 10, Galaxy S10e ve Galaxy S10 Plus modelleri yer alıyor. Bu sürümlerden sonra Galaxy Note 10 ailesi dahil olmak üzere diğer cihazların betasına da başlayacağı tahmin edilen firmanın, burada Android 10 ışığında One UI 2.0 için önemli yenilikler getireceği tahmin ediliyor. Güncellemenin tam olarak ne zaman çıkacağı bilinmiyor ve burada başlangıcın 2020 başında olacağı tahmin ediliyor. Ayrıca betanın Güney Kore dışına çıkacağı zaman da bilinmiyor. Ancak bunun da çok uzun sürmeyeceği düşünülüyor.

Samsung Galaxy S10 Android 10 Oneu UI 2.0 beta

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S10 için Android 10 müjdesi güzel dururken, kısa süre önce Google’dan yeni işletim sistemi için önemli bir adım geldi

Google’ın sızan bir resmi belgesine göre 31 Ocak 2020’den sonra hiçbir üretici Android Pie işletim sistemiyle telefon üretmek için Google’dan lisans alamayacak. Bu tarihten sonra hazırlanmaya başlanan cihazlar mutlaka Android 10 işletim sistemine sahip olacak. Bu gerçekten önemli görünüyor ancak 2020’nin ilk çeyreğinde yine de birçok Android Pie’lı telefon göreceğimiz anlamına geliyor. Ancak ikinci çeyrekte artık yeni cihazlar için Pie dönemi bitiyor. Bu da sevindiriyor.

İlginizi Çekebilir

Opera yeni sürümüyle çok daha gelişmiş hale geldi