reklamı kapat

POPÜLER

Scarlett Johansson Wonder Woman rolünde nasıl görünürdü?

Marvel filmlerinde Black Widow olarak karşımıza çıkan Scarlett Johansson, Warner Bros. tarafından Wonder Woman olarak seçilse nasıl görünürdü, hiç düşünmüş müydünüz?

Scarlett Johansson, Marvel Sinematik Evreni’ne Iron Man 2 filmiyle dahil oldu. SHIELD için çalışan Natasha Romanoff daha sonra Avengers’ın vazgeçilmez üyelerinden birine dönüştü. Şimdiye kadar tüm Avengers filmlerinde karşımıza çıkan bu karakter çok yakında kendi solo hikayesiyle boy gösterecek. Bunun en önemli nedeni ise Warner Bros. stüdyolarının Wonder Woman filmiyle elde ettiği başarı oldu. Peki ya Scarlett Johansson Black Widow değil de Wonder Woman olsaydı, nasıl olurdu? Son zamanlarda başarılı hayran çalışmalarıyla adından söz ettiren BossLogic son paylaşımıyla bu soruya yanıt bulmaya çalışıyor.

Bu çalışmanın ilham kaynağı Arrowverse dizilerinin aralık ayında ekrana gelecek ortak bölümü diyebiliriz. Elseworlds isimli bölümlerde kahramanlarımız yer değiştirecek gibi görünüyor. Oliver Queen’i The Flash, Barry Allen’ı ise Green Arrow olarak göreceğiz. BossLogic’in çalışması ise bu fikri Marvel ve DC sinema evrenlerine taşıyor. Scarlett Johansson Wonder Woman olarak hiç fena görünmüyor. Fakat Gal Gadot’un elde ettiği başarının ardından onu Diana Prince olarak görmek biraz garip hissettiriyor. Bu ilgi uyandıran çalışmayı haberimizin içinde bulabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Avengers: Infinity War çekim hataları