reklamı kapat

POPÜLER

Suicide Squad Superman

Suicide Squad yönetmeninden Superman şakası

DC çizgi romanlarından uyarlanan ve beklentileri karşılayamamasıyla akıllarda yer eden Suicide Squad filminde Superman’in de yer alacağına dair enteresan bir açıklama geldi fakat bu açıklamanın fazlasıyla yanıltıcı olduğu ortaya çıktı.

Suicide Squad şakası

Warner Bros. stüdyoları DC’nin sevilen kahramanlarını beyaz perdeye aktarmaya devam ediyor. Fakat bu çalışmalardan sadece ufak bir kısmı başarılı olabiliyor. Batman v Superman ile başlayan hayal kırıklığı süreci Suicide Squad ile devam etmişti. Özellikle fragmanıyla büyük heyecan uyandıran bu filmin bir nevi fos çıkması izleyicileri fazlasıyla üzmüştü. Aradan geçen sürenin ardından Suicide Squad’ın yönetmeni Twitter üzerinden dikkat çekici açıklamalarda bulundu. Ancak kısa bir süre sonra yönetmenin DC hayranlarıyla alay ettiği ortaya çıktı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Geçtiğimiz günlerde DC hayranlarından biri Suicide Squad’dan kesilen Joker sahnelerinden birini hatırlattı. Bu sahnenin tam olarak neyle bağlantılı olduğunu merak ediyordu. David Ayer de kendi Twitter hesabı üzerinden cevap verdi. “Bu sahne aslında Joker ve Superman arasındaki mücadeleyi gösteriyordu” sözlerini sarf etti. Elbette bu açıklama herkesi heyecanlandırdı. Herkes böyle bir sahnenin neden çıkartıldığını sorgularken gerçek David Ayer’in sonraki paylaşımlarıyla ortaya çıktı. Yönetmenin DC hayranlarına şaka yaptığı, sözlerinin gerçekle uzaktan yakından alakası olmadığı anlaşıldı. Elbette bu durum izleyicilerin canını fazlasıyla sıktı.

İlginizi çekebilir

Suicide Squad Fragmanı