reklamı kapat

POPÜLER

Suicide Squad 2

Suicide Squad 2 ne zaman geliyor?

Batman v Superman filminin ardından büyük hayal kırıklığı yaratan Suicide Squad geri dönmeye hazırlanıyor. Suicide Squad 2 filminin vizyon tarihi sonunda kesinleşti.

Kısaca hatırlatmak gerekirse Suicide Squad fragmanlarıyla büyük heyecan yaratmıştı. Beklentiler giderek yükselirken filmin asıl hali büyük bir hayal kırıklığına dönüştü. Karakterlerin ele alınış biçimi ve hikaye fazlasıyla eleştirildi. Bu ekipten öne çıkmayı başaran tek kişi Margot Robbie oldu. Onun Harley Quinn’i fazlasıyla beğenilince yeni projeler geliştirilmeye başlandı. Orijinal filmin yönetmeni David Ayer seriden ayrıldı. Ondan boşalan yeri Guardians of the Galaxy serisinden kovulan James Gunn dolduracak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Hollywood Reporter‘ın haberiyle birlikte Warner Bros stüdyolarının Suicide Squad 2 için The Suicide Squad isminin belirlendiği ortaya çıktı. Senaryoyu Gavin O’Connor kaleme alacak. James Gunn’ın yöneteceği bu yapım 6 Ağustos 2021’de izleyici karşısına çıkacak. Yani The Batman’den iki ay sonra yeni bir DC filmi daha izleyeceğiz. Bu yapım orijinal filmin hikayesini görmezden gelebilir. Açıkçası film için seçilen isim de buna işaret ediyor. Bakalım Warner Bros stüdyolarının bu alandaki ikinci denemesi başarıyla sonuçlanacak mı?

İlginizi çekebilir

Suicide Squad Fragmanı