reklamı kapat

POPÜLER

The Suicide Squad

James Gunn’dan beklenen The Suicide Squad müjdesi

Guardians of the Galaxy serisiyle tanınan James Gunn çok konuşulan The Suicide Squad için beklenen açıklamayı yaptı. Yeniden çekilen filmin nasıl olacağı fazlasıyla merak ediliyor.

Bilmeyenler için özet geçmek gerekirse ilk Suicide Squad’ın hayal kırıklığı yaratmasının ardından Warner Bros. stüdyoları karakterleri yeniden ele almaya hazırlanıyor. Bunun en önemli nedenlerinden biri de film çok eleştirilirken, Harley Quinn’in çok sevilmesi. Daha başarılı bir hikayeyle karakterleri yeniden ele alıp daha iyi bir iş ortaya çıkartmayı umuyorlar. Projenin başında Guardians of the Galaxy ile tanıdığımız James Gunn yer alıyor. Marvel’dan kovulmasından sonra imza attığı bu anlaşma için oldukça sıkı çalışıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Suicide Squad çekimleri başladı

Geçtiğimiz günlerde The Suicide Squad’ın oyuncu kadrosu açıklanmıştı. Orijinal kadroda olup yola devam eden oyuncuların sayısı bir elin parmaklarını geçmiyor. Fakat kadroya katılan yeni isimler ve bu oyuncuların hayat vermeye hazırlandığı karakterler büyük heyecan uyandırıyor. James Gunn‘ın Guardians of the Galaxy ile elde ettiği başarı düşünülünce The Suicide Squad’dan beklenti büyük. Başarılı yönetmen Herkes uzun zamandır bu filmin çekimlerine başlanmasını bekliyordu. Beklenen gelişme James Gunn’ın kendi Instagram hesabından yapılan paylaşımla duyuruldu. Yönetmen arkadaşlarının kendisine hediye ettiği Suicide Squad çizgi romanını paylaştı. Açıklama kısmında ise bu hediyenin çekimlere başladığı için verildiğini ifade etti.

Çekimler ne kadar sürecek bilmiyoruz fakat The Suicide Squad filminin 6 Ağustos 2021‘de vizyondaki yerini alacağı uzun zaman önce kesinlik kazandı.

İlginizi çekebilir

Breaking Bad filminden ilk fragman